Lubelska Izba Lekarsko-Weterynaryjna

Sanitas animalium pro salute homini

Przypominamy:

UCHWAŁA NR 26/2014/VI

Krajowej Rady Lekarsko- Weterynaryjnej

z dnia 11 czerwca 2014 r.

(tekst jednolity)

w sprawie obowiązkowego noszenia identyfikatorów w zakładach leczniczych dla zwierząt 

Zmarł lek. wet. Ryszard Sztanke

Z przykrością zawiadamiamy, że w dniu 26 stycznia 2018 r. po długim pobycie w szpitalu zmarł lek. wet. Ryszard Sztanke z Chełma, były kierownik PZLZ Chełm. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w dniu 29 stycznia 2018 r. o godzinie 1400 w Kaplicy przy ul. Mościckiego w Chełmie.

Kampania wizerunkowa zawodu lekarza weterynarii

Krajowa Izba Lekarsko-Weterynaryjna zaprasza lekarzy weterynarii zainteresowanych uczestnictwem w przygotowywanej kampanii wizerunkowej zawodu lekarza weterynarii, której celem jest zwiększenie prestiżu i znaczenia społecznego zawodu poprzez pokazanie wszystkich aspektów pracy oraz ich dnia codziennego.

VI Konferencja Weterynaryjna "Aktualne problemy w stadach bydła w codziennej praktyce weterynaryjnej"

VI Konferencja  Weterynaryjna "Aktualne problemy w stadach bydła w codziennej praktyce weterynaryjnej" organizowana przez Katedrę Rozrodu Zwierząt z Kliniką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej UW-M w Olsztynie w ramach programu edukacyjnego Kliniki Zdrowia i Rozrodu Bydła w dniu 24 marca 2018 r.  w hotelu w Licheniu.

Zmiany w Dobrej Praktyce Wystawiania Paszportów dla Zwierząt Towarzyszących

Informujemy wszystkich lekarzy weterynarii uprawnionych do wydawania paszportów dla zwierząt towarzyszących, że w dniu 19 grudnia 2017 r. Krajowa Rada Lekarsko-Weterynaryjna podjęła uchwałę Nr 14/2017/VII w sprawie zmiany uchwały  Nr 55/2015/VI z dn. 29 września 2015 r. w sprawie prowadzenia rejestru wydanych paszportów dla zwierząt towarzyszących przemieszczanych w celach niehandlowych oraz uchwały Nr 85/2016/VI z dnia 14 czerwca 2016 r. w sprawie wprowadzenia Dobrej Praktyki Wystawiania Paszportów dla Zwierząt Towarzyszących - „Informację o wydaniu paszportu lekarz weterynarii umieszcza w programie niezwłocznie, nie później niż w terminie 2 dni od dnia wystawienia dokumentu.”

XI Mistrzostwa Polski Lekarzy Weterynarii w Narciarstwie Alpejskim

Dolnośląska Izba Lekarsko-Weterynaryjna oraz Małopolska Izba Lekarsko-Weterynaryjna zapraszają lekarzy weterynarii wraz z rodzinami na XI Mistrzostwa Polski Lekarzy Weterynarii w Narciarstwie Alpejskim. Zawody odbędą się 10 marca 2018 r. (sobota), początek o godz. 900 w Ośrodku Narciarskim Kaniówka w Białce Tatrzańskiej.

Pogoda w Lublinie

Miejscowość:  

Gościmy

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

Tutaj jesteśmy